آسودگی خاطر شما، هدف ماست

صنایع مرتبط با محصولات ما

بانکداری و پرداخت

طی بیست سال گذشته سطح نفوذ فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) به طرز چشمگیری رشد کرده است، به گونه ای که سیستم های اطلاعاتی مبتنی بر رایانه بطور فعال از کلیه فرآیندهای اصلی کسب و کار در همه سازمان ها پشتیبانی می کنند و به طور قابل توجهی هم اثربخشی عملیاتی و هم جهت دهی استراتژیک را بهبود می بخشند.

فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) برای همه سازمان ها اساسی است. بخش خدمات بانکی و مالی نقشه راه را برای اتخاذ تکنولوژی های آینده مشخص می کند. پیشرفت سریع در فناوری اطلاعات و ارتباطات طی دو دهه گذشته تأثیر عمیقی بر صنعت بانکداری و بخش مالی داشته است و ICT اکنون ابزاری است که ساختار سازمانی، استراتژی های تجاری و خدمات مشتری را در بانک ها تسهیل می کند.

بورس و بیمه

ضرورت استفاده از فناوری اطلاعات در صنعت بیمه را شرکت‌های خصوصی و دولتی حس کرده‌‌اند و مدتی است که به این سمت و سو کشیده شده‌اند، اما هنوز تا رسیدن به جایگاه ایده‌آل در این عرصه فاصله زیادی باقی مانده است. به گزارش جامع نیوز، نقش و تاثیر فناوری اطلاعات در عصر حاضر بر هیچ‌کس پوشیده نیست، به خصوص صنعت بیمه که تمام اقشار جامعه با آن سر و کار دارند.

نقش فناوری اطلاعات در صنعت بیمه از منظر نقش و تاثیر فناوری اطلاعات در فرآیند انجام عملیات بیمه‌گری، نقش فناوری اطلاعات در نتیجه عملیات بیمه‌گری و تاثیر آن در ضریب نفوذ بیمه در کشور و نقش اطلاعات و آمار دقیق و به موقع در کیفیت اداره امور شرکت‌های بیمه بسیار حائز اهمیت است.

رگولاتوری

 Nunc et augue pulvinar, luctus mi non, sagittis odio. non sodales orci malesu da vel. Aliquam posuere mi eros. at centum elit feugiat vel.

صنعت پخش

برای سومین سال متوالی، اولویت های اصلی توزیع کنندگان در زمینه فناوری، بکارگیری تجارت الکترونیکی، CRM و فناوری تلفن همراه در فرآیند فروش است. همچنین در میان برنامه های توزیع کنندگان، سیستم های  Cloud / SaaS ، فناوری حسابداری مالی و سایر برنامه ها نیز به چشم می خورد.

علاوه بر این، شرکت های پخش زمان بندی ها و مقاصد خود را برای پاسخ به آپدیت های (به روز رسانی ها) فناوری مورد استفاده در سازمان های خود مشخص کردند. 

برخی از مشتریان ما