محصولات شرکت فنارا

برخی از محصولات شرکت فنارا

BPMS

BPMS نرم افزاری است که با در اختیار قراردادن یک محیط گرافیکی شما را قادر می سازد با کمترین دانش برنامه نویسی اقدام به مکانیزاسیون، یکپارچگی و بهبود فرآیندهای جاری سازمان خود نمایید. به عبارتی BPMS ابزاری برای تولید نرم افزارهای اختصاصی یک شرکت توسط خودش می باشد

سیستم اطلاعات مکانی(GIS)

جی آی اس (Geographic information system) سیستمی است که با بهره‌گیری از آن، کلیه اطلاعات جمع‌آوری شده به صورت لایه لایه تهیه شده و پس از تفیک و کنترل داده‌ها کلیه اطلاعات توصیفی و مکانی مورد نیاز وارد سیستم می‌شود.

ورود یکپارچه (SSO)

SSO مخفف Single Sign On به عمل وارد شدن یک کاربر به سایتها و برنامه‌های مختلف تنها با یک نام کاربری و گذرواژه یکسان میگویند. به این معنی که اطلاعات مربوط به اعتبار سنجی و تائید هویت کاربر یعنی user name و password ، در یک ناحیه امن بصورت موقت نگهداری میشود و از آن پس این کاربر بمنظور ورود به سایتها و بخشهای مختلف)دسترسی به برنامه‌های متعدد) نیازی نیست مجدداً Login نماید .

Enterprise Search Engine

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.

همراه بانک

امروزه بسیاری از خدمات بانکی بر روی تلفن همراه قابل ارائه است. همراه بانک فنارا، نرم افزاری است که این امکان را برای مشتریان بانک فراهم کرده، به طوری که آنها را تا حد قابل قبولی از حضور در شعبه بی نیاز می کند.

ESB

ESB برگرفته شده از واژه‌های Enterprise Service Bus و بمعنای ابزاری برای یکپارچه کردن انواع برنامه‌های کاربردی که توسط چندین شرکت تهیه شده است، می‌باشد. بعبارت دیگر ESB بستر مناسبی برای یکپارچگی کل نرم‌افزارهای سازمان فراهم می‌آورد؛ بطوریکه امروزه در سطح دنیا، بسیاری از شرکتهای قدرتمند و مشهور در زمینه ESB فعالیت دارند.

رمز یکبار مصرف (OTP)

OTP یا One Time Password یک روش محافظت از اطلاعات برای جلوگیری از سرقت رمز عبور می باشد که رمز عبور با استفاده از روش های رمز نگاری تولید می گردد و تنها برای یک بار ورود به سیستم معتبر است ، مهمترین مزیت استفاده از OTP و یا رمز یک بار مصرف این است، که سرقت اطلاعات با دانستن رمز عبور غیر ممکن می گردد.

با برترین فناوری روز دنیا در خدمت کسب و کار شماییم