9 شرکتی که بالاترین حقوق را پرداخت می کنند

9- SAP: این شرکت نرم‌افزاری در آلمان کمترین حقوق را به نسبت سایر شرکت‌های این لیست می‌دهد. میانگین حقوق SAP برای کارمندان 44 هزار دلار است. البته کارانه‌ای (دستمزد اضافه‌ای که شرکت‌ها می‌دهند) که به آنها پرداخت می‌شود 4 هزار دلار است که مبلغ قابل توجهی است.

‏8- IBM و Orange: این دو شرکت هیچ‌ کارانه‌ای به کارمندان پرداخت نمی‌کنند. میانگین پرداخت حقوق این دو شرکت 48 هزار دلار است.

‏7- Telefonica: شرکت اسپانیایی تلفونیکا، یک شرکت سخاوتمند محسوب می‌شود. میانگین حقوقی که این شرکت به کارمندان پرداخت می‌کند 45 هزار دلار است همچنین مبلغ تشویقی 4 هزار دلاری به کارمندان خود پرداخت می‌کند

‏6- Microsoft: بهترین شرکت نرم‌افزاری دنیا حقوق قابل توجهی را از لحظه ورود به کارمندان پرداخت می‌کند. متوسط حقوقی که کارمندان مایکروسافت می‌گیرند 58 هزار دلار است. اما نکته جالب پرداخت‌های تشویقی است که به‌طور میانگین هر فرد 9 هزار دلار دریافت می‌کند. این یعنی مایکروسافت از نظر پرداخت حقوق با اوراکل برابر است.

‏5- Oracle: شرکت لری الیسون به پرداخت‌های خوب معروف است، اما ظاهرا این شرکت اعتقادی به کارانه ندارد. البته میانگین حقوق 67 هزار دلاری شما را از تشویق بی‌نیاز می‌کند.

‏4- Cisco: این شرکت محبوب آمریکایی هم پرداخت قابل توجهی دارد. سیسکو به کارمندان خود 67 هزار دلار حقوق میانگین پرداخت می‌کند و دلیل برتری آن نسبت به اوراکل پرداخت هزار دلار تشویقی است که این شرکت را در جایگاه چهارم قرار می‌دهد.

‏3- Google: شاید جالب‌ترین شرکت در این لیست گوگل باشد. همیشه گوگل را به‌عنوان اولین شرکتی که همه دوست دارند در آن کار کنند می‌شناسیم. همچنین می‌دانیم مدیرعامل این شرکت بیشترین حقوق را در دنیا می‌گیرد. میانگین حقوقی که گوگل پرداخت می‌کند 86 هزار دلار است و جالب‌تر مبلغ کارانه است. باارزش‌ترین کمپانی جهان به کارمندان خود 20 هزار دلار هم پول تشویقی می‌دهد.

‏2- Apple: اپل یکی از شرکت‌هایی است که به کارمندان خود حقوق 6 رقمی پرداخت می‌کند. میانگین پرداختی اپل به کارمندان 104 هزار دلار است و همچنین 16 هزار دلار به کارمندان به‌عنوان کارانه داده‌ می‌شود.

‏1- Amazon: کارمندان آمازون اما با دریافت بیشترین حقوق از شرکتی که در آن کار می‌کنند بسیار لذت می‌برند. میانگین حقوق در آمازون 109 هزار دلار است. اما شاید جالب‌تر از حقوق مبلغی باشد که به‌عنوان تشویقی پرداخت می‌شود و آن هم 22 هزار دلار به‌طور میانگین است.

ادمین سایت
در تاریخ 25 آوریل 2019
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.